Mеѓубанкарска каматна стапка - MKDONIA
 
MoTuWeThFrSaSu
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
27.11.2020

MKDONIA - историски податоци

* Пресметувањето и објавувањето на меѓубанкарската каматна стапка на пазарот на депозити МКДОНИА започна на 15.10.2008 година